شیوه‌ی پرداخت

گروه سلام چوب به منظور رفاه حال مشتریان خود سه شیوه پرداخت را در فروشگاه اینترنتی سلام چوب ارائه می نماید، شما مشتری عزیز می توانید از هریک از سه روش زیر برای پرداخت هزینه کالای خریداری شده استفاده نمایید:

  • پرداخت آنلاین (پرداخت امن با درگاه پرداخت بانک ملت)
  • واریز به حساب (تسویه حساب قبل از ارسال)
  • پرداخت هنگام تحویل (مخصوص مشتریان ساکن تهران و حومه)

پرداخت آنلاین

گروه تولیدی سلام چوب دارنده گواهی نامه SSL، به منظور رفاه حال مشتریان خود و ارتباط ایمن بین سرویس گیرنده و فروشگاه است و امکان پرداخت آنلاین را در فروشگاه اینترنتی خود ایجاد کرده تا ضمن فروش مستقیم و بی واسطه محصول، که موجب به حداقل رسیدن قیمت تمام شده محصول خریداری شده می گردد، خریدی راحت و مطمئن برای مشتریان خود فراهم کند.

گروه تولیدی سلام چوب، همچنین دارای نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای لوگو به رسانه های آنلاین، هویت صاحب و صلاحیت وی را برای کسب و کار اینترنتی احراز می کند.

همچنین، گروه تولیدی سلام چوب دارنده نماد اعتماد الکترونیک (کسب و کارهای اینترنتی) از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نیز می باشد. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی، هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کار اینترنتی را احراز می کند.

واریز به حساب

با این روش شما می توانید هزینه کالای خریداری شده را، پیش از ارسال کالا، به شماره کارت۵۰۲۲۲۹۱۰۷۹۶۳۴۵۵۴  بانک پاسارگاد، به نام سعید حسن زاده واریز نموده و کالای خود را به همراه ضمانت نامه مکتوب تحویل بگیرید.

پرداخت هنگام تحویل

مشتریانی که ساکن تهران و حومه هستند به راحتی می توانند پس از دریافت محصول سفارشی خود مبلغ کالا را به نمایندگان ما پرداخت نمایند. لازم به ذکر است که سیستم پرداخت در محل فقط برای برخی کالاها قابل دسترس می باشد و فعالسازی این شیوه منوط به هماهنگی با واحد فروش می باشد.