به “سلام چوب” خوش آمدید.
درباره ما

همه ما میدانیم که طبق تحقیقات دانشمندان جهان حدود یک سوم عمر ما در خواب می گذرد و توجه به این عدد قابل توجه به ما این نکته را گوش زد می کند که باید مراقب این ساعات و سالهای عمرمان باشیم.

گروه تولیدی آذین چوب از سال ۸۸ با کارگاهی کوچک در شهرک صنعتی چهار دانگه فعالیت خود را در زمینه خدمات برش سی ان سی چوب و ام دی اف آغاز کرد و رفته رفته با گسترش محیط کارگاهی خود اقدام به تولید و مونتاژ انواع سرویس خواب نمود.

با ادامه دادن این روند، اعتماد مشتریان به محصولات این مجموعه جلب شد و با راهنمایی مشاوران کسب و کار و بهره گیری از متخصصان در زمینه طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی فروشگاه اینترنتی سلام چوب در سال ۹۵ شروع به کار کرد.

این فروشگاه در ابتدا با فروش تخصصی سرویس خواب کار خود را آغاز کرده و در پی آن با همکاری وارد کنندگان و تولیدکنندگاه دیگر و با تکیه به تکنیک های دیجیتال مارکتینگ موفق به فروش انواع تشک، ویترین، مبل کلاسیک، روتختی و سایر ملزومات چوبی منزل شده است.

همان طور که پیش تر هم به آن اشاره شده است این فروشگاه ادعایی در زمینه اولین های این صنف ندارد ولی به طور قطع با پشتوانه استفاده از مواد اولیه با کیفیت و طراحی بی نقص، یکی از بهترین های این دسته شغلی است.

با ما تماس بگیرید

۰۹۰۳۱۲۴۱۱۴۴

۰۲۱-۶۶۱۳۸۵۹۱